Folytatjuk az üvegre való mandalafestés rejtelmeinek megismerését, megtapasztalását.
Csatlakozz hozzánk, ha van kedved kicsit a kreativitásodat kibontakoztatni, jó társaságban, kellemes hangulatban kikapcsolni a mindennapi nyüzsiből!
Minden szükséges kelléket és eszközt, valamint frissítőket biztosítunk, nem kell hozni semmi mást, csak alkotó jókedvet:-)
Részvételi díj: 22.000.-Ft
Hozd magaddal a barátnődet, ismerősödet is, 20% kedvezményt biztosítunk a részvételi díjból.
Helyszín a családias hangulatú Harmóniaház (Debrecen, Arany J. u. 2.)
Jelentkezés, bővebb infó:
mandala.kezmuvesmuhely@gmail.com, vagy
harmoniahazdebrecen@gmail.com

Folytatódik a Mandalafestő Estek worpkshop a harmóniaházban, Debrecenben.
Ismét üvegre fogunk alkotni, megtapasztaljuk, hogyan lehet az üvegen anyagokat, festékeket rétegezni, új, izgalmas felületeket létrehozva.
Ha van kedved kipróbálni az üvegre való alkotást, csatlakoz kedves, családias légkörű tanfolyamunkhoz!
Nincs szükség semmi másra, csak alkotói jókedvedre és elszántságra, hogy kibontakoztasd kreatív vénádat!
A workshop költsége 22.000Ft, mely minden eszközt, anyagot, kelléket és a frissítőket is tartalmazza.
Jelentkezés az info@mandalamuveszet.hu, vagy a mandala.kezmuvesmuhely@gamil.com címen lehet, jegyet itt is lehet vásárolni. A workshopot ajándékba is adhatod kreatív szerettednek!
Várunk szeretettel!
Ki ne szeretné biztonságban, jó körülmények között tudni a csemetéjét a nyári szünetben? Vajon jól van, hogy érzi magát, amíg mi a "munka frontján harcolunk"? Íme ajánlatunk, hogy ezek a gondolatok ne zökkentsenek ki nap közben és szárnyalj a hivatásodban!
Idén már sokadik alkalommal kerül megrendezésre a SZÍNÖR nyári kreatív napközis tábor gyerekeknek. A sok visszatérő kis Alkotó számomra visszaigazolás, hogy ez a tábor egy szuper választás a kreatív, alkotó fantáziával megáldott 8-14 éveseknek.
A fő cél, hogy a gyerekek biztonságban legyenek, illetve az alap tematika vágányán haladva kifejezhessék alkotói énjüket. Nincsenek különösebb korlátok az alkotás során, ám mindig ott a segítség, ha valaki megakad, vagy épp nincs ötlete. Lazák vagyunk, mint az a bizonyos Riga lánc, vagyis ha épp a játszószobában szeretne lenni valaki, hát istenem...a festészet nem lehet kényszerű dolog.
Ám szépen, finoman terelgetve van a nyáj, hogy technikailag fejlődjünk, legyen egy-két (vagy több) témajavaslat, amit közösen elkészítünk és a kezdeti "jaj, muszáj?" után olyan kedvvel, hévvel siklanak az ecsetek a vásznon, hogy öröm nézni...no meg a folyamatban elmerült kis Festőművészek kipirult arcát:-)
Többféle anyagra alkotunk, festészet, grafika, kézműves technikák vannak előtérben. Nagyon szeretem és ezért igyekszem is mindig a színkeverést beiktatni a programba. Ezért is SZÍNKÖR a tábor neve.
Az alkotáson túl külsős helyszínekre is megyünk, amit Debrecen tud kínálni, igyekszünk kihasználni. Így rendszeres program a Tímárház, ahol Mesejurta és kézműves foglalkozás szokott várni minket, illetve nagy kedvenc az Állatkert és az Agora Tudományos Élményközpont.
Elmaradhatatlan a Stat-Ionban a bowlingozás és pizzázás, egyébként az ebédet is itt költjük el. Ha pedig túlteng az energia, irány a közeli játszótér! De vár minket a város főtere, a sétálóutca, egy kis fagyizás, és időnként spontán alakulnak a dolgok: tavaly éppen nyitva volt a Kerékpármúzeum, amikor fagyiztunk és szeretettel fogadtak minket, megtekinthettük a sok régi bringát, sőt, még velocipéd is látható.
Idén három turnust is ajánlunk, napi három étkezést és minden szükséges anyagot biztosítunk. Az elkészült munkák a gyerekek sajátjai.
Helyszínünk a mindennel felszerelt, tágas Kákaház Debrecenben, a Piac utcán. Minden a közelben, kisebb sétával, vagy a villamossal könnyen elérhető célpontok.
Részletek a plakáton, illetve keressetek bátran az elérhetőségeken!
Vrájuk szeretettel a kis Alkotókat!


Gondoltunk egy nagyot néhányan alkotó barátnők, a szürkeségből hogyan is kellene színeket varázsolni végre és a szürkeállományokból sorra pattantak ki az ötletek.
Így jött létre a PRIMAVERA
kézműves vásár és kulturális délután a tavaszi megújulás jegyében Debrecenben, a Carol Art & Cafe-ban (Böszörményi út 68.)
A zene, a próza, a kézműves alkotások és finom kávéköltemények, sütemények különleges elegyével várjuk a kedves látogatókat ezen a kellemes délutánon, március 01-én délután 16 órától.
Alkotók:
Az összművészeti, pazar délutánon közreműködik Réti Nándor ifjú gitárművész akusztikus gitár előadásával, valamint Gombos Tibor kellemes baritonján prózai és verses műveket fog prezentálni. Mindeközben a kávézó sok finomsággal várja a kedves látogatókat, hogy minden érzékszervünk bekapcsolódjon.
Csak megsúgom, közeledik a Nőnap is, invitállak benneteket egy kis ajándék vadászatra!
Szeretettel várunk mindenkit!
2025. március 01, 16 óra, Carol Art & Cafe Debrecen, Böszörményi út 68.
https://www.facebook.com/mandalakezmuvesmuhely.debrecen/videos/1602282990395529