Jártam már a Szegedi Hídivásárban, de nem, mint kiállító. Most ennek az ideje jött el, kiállítóként érkezem a napfény városába május 25-26. között, hogy itt is bemutathassam alkotásaimat, és gazdára találjanak.
Évtizedes rendezvényről van szó, 23-ik alkalommal kerül megrendezésre a Szeged Város Napja kulturális programsorozathoz és a Bornapokhoz kapcsolódva. Az egész belvárosban rendezvények, koncertek, gasztronómiai és borászati ínyencségek várják a látogatókat.
Látnivalóban is bövelkedik a város, a Dóm, az Egyetem, a múzeum, vagy a Vadaspark, de ott vannak a belváros szépséges sétálóutcái és terei, isteni cukrászdák és persze a világhíres halászlét kínáló csárdák és éttermek garantált jó élményeket nyújtanak.
A város hangulata pedig engem mindig magával ragad, van valami vidám báj és fiatalos, örömteli életérzés, amiben itt mindig részem van.
Várunk mindenkit szeretettel Szegeden! 2024. 05. 25-26. Belvárosi híd
https://szegediborfesztival.hu/programok/hidivasar/
A téli szünet után újra Mandalafestő Est a debreceni Harmóniaházban.
Tapasztald meg az alkotás örömét, azt az érzést, hogy a kezedben születik valami új és megismételhetetlen!
Ráadásul most két téma közül lehet választani:
Nincs szükség semmilyen előképzettségre, csak alkotói jókedvedet hozd magaddal!
A workshop részvételi díja pontozott mandala esetén 8000.-Ft, modern mandala festés 10000.-Ft, mely minden kötséget, kelléket és a frissítőket is tartalmazza.
Helyszín: a mindig családias hangulatú Harmóniaház Debrecen, Arany János utca 2.
Kezdés: február 23. péntek 17.00 óra
Bővebb infó, jelentkezés: info@mandalamuveszet.hu, vagy +36209359220
Szeretettel várunk!
A Nemzeti Művelődési Intézet támogatásával Bútorfestő szakkört szervezünk a Harmóniaházban, Debrecenben.
5 kisebb alkotást fogunk elkészíteni, például tükörkeretet, melynek során megismerkedünk a fával, annak előkészítésével, a festékekkel, keveréssel, speciális ecsetkezeléssel és az utómunkálatokkal.
Az első alkalom 2024. január 27-én, szombaton 16 órától lesz, a további alkalmak:
február 17.16.00 óra
március 02. 10.00 óra
április 06. 10.00 óra
május 4. 10.00 óra
Az elkészült alkotásokból kiállítást rendezünk, erre május 31-én kerül sor.
A szakkörökön való részvétel ingyenes, ám korlátozott a létszám, maximum 5 fő tud részt venni. A regisztráció jelentkezési sorrendben történik, ezért siess, ha nem akarsz lemaradni!
Helyszín: Harmóniaház Debrecen, Arany J. u. 2.
Ha szeretnél részt venni, keress bátran! Várunk szeretettel!
Nagy Zsuzsa
+36209359220
Ha szeretnétek megkóstolni a bor, gasztronómia adta élvezeteket és mellé jó zenét hallgatni, kiváló kézműves portékák közt válogatni, gyertek a Szépasszony-völgybe szeptember 16-17-én!
Immár harmadik alkalommal csatlakozom magam is a kézműves kiállítókhoz ezen a rendezvényen.
A hangulat mindig szuper és igazi családi programnak is jó, a gyerekekre is gondolnak a szervezők. A rendezvény ingyenes, a borkóstolás, bortúra és gasztro élmények kivételével.
Itt találjátok a Fb esemény linkjét:
https://www.facebook.com/events/1284123155800009?ref=newsfeed
Várunk mindenkit szeretettel!

Idén júniusban újra Eger lett a zene, alkotóművészet és bor fővárosa a harmadik alkalommal megrendezett Utcazenei Fesztivál, Képzőművészeti Utcafesztivál és VINO borünnep kapcsán.
Három remek program egyidőben garantáltan az élmények, jó hangulat, szemeket-füleket gyönyörködtető, finom borokkal kísért látványosságok, művészeti alkotások tere. Nagyon örülök, hogy idéán második alkalommal csatlakozhattam a képzőművészeti kavalkádhoz, ahol 30 festőművész, grafikus, zománcművész, szobrász, keramikus munkáját lehetett megcsodálni, valamint bepillantani a folyamatba, hogyan is készül egy-egy alkotás, festmény, grafiuka, hiszen helyszínen alkottunk.
A rendezvény csúcspontjaként közös utcaművészeti alkotások is születtek a Dobó téren, ezek a festmények felajánlásra kerülnek, melyekre lehet licitálni, a befolyt összeg jótékony célokra lesz felhasználva. Gárdonyi Géza halálának 100. évfordulója alkalmából Gódor Gábor Grádonyi Géza szobra a Városházán lesz kiállítva, Gasztonyi Kálmán és Bors Györgyi közös Gárdonyi festménye mellett.
De beszéljenek a képek, jövőre ha szeretnétek egy igazán tartalmas, izgalmas, remek hangulatú programon részt venni és szeretitek Egert, szívből ajánlom a rendezvényt! Ott találkozunk!







Remélem, jövőre már mindenki tudni fogja ennek a 3x 3/4 betűs rövidítésnek a jelentését :-))
Idén június 15-19. között Eger lesz a jó hangulat, a zene és a művészet, valamint az egri borok fővárosa, immár második alkalommal kapcsolódik össze az Utcazenészek Versenye Eger, az Képzőművészeti Utcafesztivál és a Vino Borünnep egy időben egy fergeteges hétben.
A belváros több pontján bemutatkoznak a zenekarok, a műfajok vidám keveréke adja a verseny sava-borsát. A Dobó téren összművészeti kiállítás várja a látogatókat, ahol szemünk láttára születik egy-egy festmény, alkotás, mindez a boros standokkal körülölelve. A festőművészek, grafikusok közös látványfestésen vesznek részt, sőt, grafikus-kihívás is lesz! A kedves látogatók pedig jobbnál jobb borokat kóstolhatnak a pincészetek nedűiből.
Ehhez a remek programhoz csatlakozok én is június 16-tól, az Utcaművészeti Csapatban megtaláltok mandaláimmal, ékszereimmel. Várunk szeretettel! Ízelítőnek egy video itt:
https://www.facebook.com/watch/?v=975089613255374&ref=sharing
