Jártam már a Szegedi Hídivásárban, de nem, mint kiállító. Most ennek az ideje jött el, kiállítóként érkezem a napfény városába május 25-26. között, hogy itt is bemutathassam alkotásaimat, és gazdára találjanak.

Évtizedes rendezvényről van szó, 23-ik alkalommal kerül megrendezésre a Szeged Város Napja kulturális programsorozathoz és a Bornapokhoz kapcsolódva. Az egész belvárosban rendezvények, koncertek, gasztronómiai és borászati ínyencségek várják a látogatókat.

Látnivalóban is bövelkedik a város, a Dóm, az Egyetem, a múzeum, vagy a Vadaspark, de ott vannak a belváros szépséges sétálóutcái és terei, isteni cukrászdák és persze a világhíres halászlét kínáló csárdák és éttermek garantált jó élményeket nyújtanak.

A város hangulata pedig engem mindig magával ragad, van valami vidám báj és fiatalos, örömteli életérzés, amiben itt mindig részem van.

Várunk mindenkit szeretettel Szegeden! 2024. 05. 25-26. Belvárosi híd

https://szegediborfesztival.hu/programok/hidivasar/

 

 

 

A téli szünet után újra Mandalafestő Est a debreceni Harmóniaházban.

Tapasztald meg az alkotás örömét, azt az érzést, hogy a kezedben születik valami új és megismételhetetlen!

Ráadásul most két téma közül lehet választani:

  1. Pontozott mandala festése 20x20 cm-es feszített vászonra, vagy
  2. Modern mandala festése 40x40 cm-es feszített vászonra vegyes technikával

Nincs szükség semmilyen előképzettségre, csak alkotói jókedvedet hozd magaddal!

A workshop részvételi díja pontozott mandala esetén 8000.-Ft, modern mandala festés 10000.-Ft, mely minden kötséget, kelléket és a frissítőket is tartalmazza.

Helyszín: a mindig családias hangulatú Harmóniaház Debrecen, Arany János utca 2.

Kezdés: február 23. péntek 17.00 óra

Bővebb infó, jelentkezés: info@mandalamuveszet.hu, vagy +36209359220

Szeretettel várunk!

 

A Nemzeti Művelődési Intézet támogatásával Bútorfestő szakkört szervezünk a Harmóniaházban, Debrecenben.

5 kisebb alkotást fogunk elkészíteni, például tükörkeretet, melynek során megismerkedünk a fával, annak előkészítésével, a festékekkel, keveréssel, speciális ecsetkezeléssel és az utómunkálatokkal.

Az első alkalom 2024.  január 27-én, szombaton 16 órától lesz, a további alkalmak:

február 17.16.00 óra

március 02. 10.00 óra

április 06. 10.00 óra

május 4. 10.00 óra

Az elkészült alkotásokból kiállítást rendezünk, erre május 31-én kerül sor.

A szakkörökön való részvétel ingyenes, ám korlátozott a létszám, maximum 5 fő tud részt venni. A regisztráció jelentkezési sorrendben történik, ezért siess, ha nem akarsz lemaradni!

Helyszín: Harmóniaház Debrecen, Arany J. u. 2.

Ha szeretnél részt venni, keress bátran! Várunk szeretettel!

Nagy Zsuzsa

+36209359220

Ha szeretnétek megkóstolni a bor, gasztronómia adta élvezeteket és mellé jó zenét hallgatni, kiváló kézműves portékák közt válogatni, gyertek a Szépasszony-völgybe szeptember 16-17-én!

Immár harmadik alkalommal csatlakozom magam is a kézműves kiállítókhoz ezen a rendezvényen.

A hangulat mindig szuper és igazi családi programnak is jó, a gyerekekre is  gondolnak a szervezők. A rendezvény ingyenes, a borkóstolás, bortúra és gasztro élmények kivételével.

Itt találjátok a Fb esemény linkjét:

https://www.facebook.com/events/1284123155800009?ref=newsfeed

Várunk mindenkit szeretettel!

 

Idén júniusban újra Eger lett a zene, alkotóművészet és bor fővárosa a harmadik alkalommal megrendezett Utcazenei Fesztivál, Képzőművészeti Utcafesztivál és VINO borünnep kapcsán.

Három remek program egyidőben garantáltan az élmények, jó hangulat, szemeket-füleket gyönyörködtető, finom borokkal kísért látványosságok, művészeti alkotások tere. Nagyon örülök, hogy idéán második alkalommal csatlakozhattam a képzőművészeti kavalkádhoz, ahol 30 festőművész, grafikus, zománcművész, szobrász, keramikus munkáját lehetett megcsodálni, valamint bepillantani a folyamatba, hogyan is készül egy-egy alkotás, festmény, grafiuka, hiszen helyszínen alkottunk.

A rendezvény csúcspontjaként közös utcaművészeti alkotások is születtek a Dobó téren,  ezek a festmények felajánlásra kerülnek, melyekre lehet licitálni, a befolyt összeg jótékony célokra lesz felhasználva. Gárdonyi Géza halálának 100. évfordulója alkalmából Gódor Gábor Grádonyi Géza szobra a Városházán lesz kiállítva, Gasztonyi Kálmán és Bors Györgyi közös Gárdonyi festménye mellett.

De beszéljenek a képek, jövőre ha szeretnétek egy igazán tartalmas, izgalmas, remek hangulatú programon részt venni és szeretitek Egert, szívből ajánlom a rendezvényt! Ott találkozunk!

 

Remélem, jövőre már mindenki tudni fogja ennek a 3x 3/4 betűs rövidítésnek a jelentését :-))

Idén június 15-19. között Eger lesz a jó hangulat, a zene és a művészet, valamint az egri borok fővárosa, immár második alkalommal kapcsolódik össze az Utcazenészek Versenye Eger, az Képzőművészeti Utcafesztivál és a Vino Borünnep egy időben egy fergeteges hétben.

A belváros több pontján bemutatkoznak a zenekarok, a műfajok vidám keveréke adja a verseny sava-borsát. A Dobó téren összművészeti kiállítás várja a látogatókat, ahol szemünk láttára születik egy-egy festmény, alkotás, mindez a boros standokkal körülölelve. A festőművészek, grafikusok  közös látványfestésen vesznek részt, sőt, grafikus-kihívás is lesz! A kedves látogatók pedig jobbnál jobb borokat kóstolhatnak a pincészetek nedűiből.

Ehhez a remek programhoz csatlakozok én is június 16-tól, az Utcaművészeti Csapatban megtaláltok mandaláimmal, ékszereimmel. Várunk szeretettel! Ízelítőnek egy video itt:

https://www.facebook.com/watch/?v=975089613255374&ref=sharing

 

Copyright © 2019 – 2026 | mandalamuveszet.hu - Nagy Zsuzsanna Veronika e.v. - Minden jog fenntartva
magnifiercross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram